Twitter Ojca Św.

Chór Parafialny „Ave”

Grupy parafialne » Chór Parafialny „Ave”

Śpiewajcie Panu, sławcie Jego imię./Ps 96/

            Chór parafialny w Wielogłowach tworzy grupa parafian, którzy swoim głosem i talentem muzycznym pragną uwielbiać Boga i pomagać innym w głębszym przeżywaniu Świętych Tajemnic. Na repertuar chóru składają się przede wszystkim pieśni i 4 – głosowe utwory religijne służące do wykonywania w czasie Mszy św. i nabożeństw paraliturgicznych.

Zgodnie z powiedzeniem: "Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli" dokładamy wszelkich starań, aby przez muzyczne piękno ubogacać nasze spotkania z Panem i wznosić serca do serdecznej rozmowy z Tym, który Sam ofiarował nam różne talenty. Śpiew na chwałę Najwyższego jest naszą pasją i radością wśród problemów codzienności.

 

            Odpowiednie przygotowanie repertuaru wymaga wiele wysiłku, zdyscyplinowania i nierzadko ciężkiej pracy – szczególnie w okresach przedświątecznych. Mimo to, nie brakuje czasu na wspólną rekreację i zabawę. Świętowanie imienin, spotkania opłatkowe, wycieczki i ogniska pozwalają nam na wzajemne obdarowywanie się życzliwością, dobrym humorem i serdecznością w rodzinnej atmosferze.

 

         Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną podzielić się darem otrzymanym od Boga i czynnie włączyć w życie naszej parafialnej wspólnoty.

Nie szczędźmy głosu na chwalenie Pana!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com