Kalendzarz imienin

20 kwietnia 2018 r.
Imieniny obchodzi:

Agnieszka, Teodor, Czesław

Diecezja tarnowska

Ogłoszenia parafialne 15.04. 2018 r.

Strona główna » Ogłoszenia parafialne 15.04. 2018 r.

2014-04-26 16:56

15 Kwietnia przeżywaliśmy Niedzielę Biblijną pod hasłem „Weźmijcie Ducha Świętego” oraz Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Na stoliku z gazetami znajdują się do zabrania karteczki z fragmentami Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian. Wybrany tekst niech nasz towarzyszy podczas naszych indywidualnych modlitw.

W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Od najbliższego piątku rozpoczynamy kolejny trzeci etap 6-ciu spotkań Parafialnych Rekolekcji Domowych „A wy za kogo mnie uważacie”.

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 10.00 w Tarnowie, odbędzie się uroczyste otwarcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej, odbywającego się pod hasłem „Kościół na wzór Chrystusa”. W tym doniosłym wydarzeniu udział weźmie nasz Parafialny Zespół Synodalny wyłoniony z Rady Duszpasterskiej oraz kapłani naszej parafii.

Za tydzień, 22 kwietnia będziemy przeżywać Niedzielę Kapłańską, Światowy Dzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.
Składka na tacę z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W związku z zakończonym sezonem grzewczym, zapraszamy do składania ofiar w podpisanych kopertach, na sprzątanie i ogrzewanie kościoła. Serdecznie dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.

Sołtys wioski Wielopole, zaprasza na zebranie wiejskie w piątek, 20 kwietnia, w świetlicy w Wielopolu. Na zebraniu zostaną ustalane nazwy przysiółków wioski, które będą umieszczone na tablicach informacyjnych oraz zostaną też omówione inne bieżące sprawy.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać za ofiary składane na różne cele parafialne i wszelkie prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com