Kalendzarz imienin

20 pazdziernika 2018 r.
Imieniny obchodzi:

Ireny, Kleopatry, Jana

Diecezja tarnowska

Ogłoszenia parafialne 15 października 2018 r.

Strona główna » Ogłoszenia parafialne 15 października 2018 r.

2014-04-26 16:56

Dziś obchodzony jest w całej Polsce XIV Dzień Papieski. Przy kościele prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na działalność fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Dziś zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich członków Żywego Różańca

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania (klasy VIII i III Gimnazjum) we czwartek o godz. 18.00.

Stowarzyszenie Ojców, Parafia Św. Małgorzaty i 23 Męski Pluton Różańca zapraszają na modlitwę różańcową w intencji Ustawodawców RP w dniu 16 października przy pomniku Św. Jana Pawła II na Sądeckim Rynku. Rozpoczęcie o agodz. 20.30.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień MisyjnySkładka na tacę przeznaczona będzie na misje.

Msza św. dla pracowników Służby Zdrowia z racji patronalnego święta św. Łukasza zostanie odprawiona 21 października o godz. 15.15 w kościele św. Kazimierza w Nowym Sączu.

W  kościele są wyłożone kartki na wypominki roczne i listopadowe. Wypominki za zmarłych można składać w kancelarii parafialnej.

28 października (niedziela) o godz. 18.00 zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. „Tajemnica Eucharystii” w wykonaniu grupy teatralnej z Brzeska.

Wspominamy w liturgii tego tygodnia we wtorek Św. Jadwigę Śląską, we środę Św. Ignacego Antiocheńskiego, we czwartek Św. Łukasza Ewangelistę.

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich parafian w Nabożeństwach Różańcowych.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii oraz za wszelkie prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

 

WOLA KUROWSKA
Informacje parafialne – jak wyżej.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com