Kalendzarz imienin

18 pazdziernika 2019 r.
Imieniny obchodzi:

Juliana, ukasza, Bogumia

Diecezja tarnowska

Ogłoszenia parafialne XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019 r.

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019 r.

2014-04-26 16:56

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

Dziś obchodzony jest w całej Polsce XIX Dzień Papieski. Przy kościele prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na działalność fundacji stypendialnej „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, z której korzysta zdolna a uboga młodzież.

Dziś o godz. 20.00 odbędzie się procesja fatimska do kapliczki koło Państwa Bastów.

Dziś zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich członków Żywego Różańca

W poniedziałek, 14 października zapraszamy na nabożeństwo różańcowe za wychowawców i nauczycieli, dzieci i młodzież z racji Święta Edukacji i Dnia Nauczyciela. W piątek na różańcu specjalne modlitwy za pracowników Służby Zdrowia z okazji Św. Łukasza.

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich parafian w nabożeństwach Różańcowych.

Stowarzyszenie Ojców, Parafia Św. Małgorzaty, 23  Męski Pluton Różańca zaprasza na Sądecki Rynek pod pomnik Św. Jana Pawła II na modlitwę Różańcową w intencji Ustawodawców RP. 16 października 2019r. godz. 20.30.

Zapraszamy na kolejne spotkanie przed sakramentem Bierzmowania młodzież klas VIII wraz z Rodzicami we czwartek na godz. 18.00. Przypominamy, że na spotkanie powinni przybyć również uczniowie klas VIII, uczących się poza Wielogłowami.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym organizuje Seminarium Odnowy Wiary od 14 października o godz. 18.00 w parafii kolejowej w Nowym Sączu. Więcej informacji znajduje się na plakacie w gablocie parafialnej.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień MisyjnySkładka na tacę przeznaczona będzie na misje.

Msza św. dla pracowników Służby Zdrowia z racji patronalnego święta św. Łukasza zostanie odprawiona 20 października o godz. 15.15 w kościele św. Kazimierza w Nowym Sączu.

Kancelaria parafialna czynna jest bezpośrednio po rannej i wieczornej Mszy św.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii oraz za wszelkie prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com