Kalendzarz imienin

18 lipieca 2019 r.
Imieniny obchodzi:

Kamil, Robert, Szymon

Diecezja tarnowska

Ogłoszenia parafialne XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2019 r.

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2019 r.

2014-04-26 16:56

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

Witamy serdecznie parafian i gości na niedzielnej Eucharystii w naszej wspólnocie parafialnej.

We wtorek, 16 lipca o godz. 18.00, będzie  Msza św. w kaplicy Sióstr z racji odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Po Mszy św. będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Szkaplerza Świętego do wspólnej modlitwy. Z tej racji we wtorek nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 18.00.

W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Koła Radia Maryja.

W dniach 21 – 28 lipca będziemy przeżywać XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W niedzielę, 28 lipca po wszystkich Mszach Św. odbędzie się poświęcenie samochodów. Będzie też możliwość złożenia ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji „1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy”.

Uroczysta Eucharystia odpustowa ku czci św. Małgorzaty w Bazylice Kolegiackiej w Nowym Sączu będzie celebrowana w niedzielę, 14 lipca o godz. 12.00.

Informujemy, że trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.

Sołtys i Rada Sołecka zapraszają mieszkańców Wielogłów i ich rodziny na spotkanie integracyjne tzw. „Biesiadę” w sobotę, 20 lipca od godz. 16.00, które odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej. Więcej informacji można przeczytać na plakatach.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na utrzymanie parafii, na sprzątanie kościoła oraz za prace wykonane dla parafii w minionym tygodniu.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com