Twitter Ojca Św.

Rodzina Radia Maryja

Grupy parafialne » Rodzina Radia Maryja

Koło Radia Maryja  przy naszej parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Wielogłowach działa od września 2011 r. Opiekunem Koła jest Ks. Prałat Kazimierz Starzec. Przewodniczącą Koła jest p. Władysława Noga.

Głównym celem KOŁA  PRZYJACIÓŁ  RADIA  MARYJA jest wspieranie modlitwą, ofiarami duchowymi i materialnymi Katolickiej Rozgłośni Radia Maryja w Toruniu i wieli dzieł powstałych z inicjatywy Radia.

W każdą trzecią środę miesiąca członkowie Koła uczestniczą we Mszy św. sprawowanej przez Ks. Prałata w intencji Radia  Maryja i Telewizji TRWAM oraz w spotkaniu modlitewno-formacyjnym. Oprócz modlitwy nasze Koło organizuje również spotkania opłatkowe, zbiera protesty w obronie wolnych mediów, polskiej ziemi i lasów, zbiera podpisy pod różnymi inicjatywami społecznymi, współpracuje z innymi grupami apostolskimi w naszej parafii, prowadzi adoracje, wspomaga finansowo działalność Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych, promuje słuchalność Radia  w naszych domach, w tym dobre audycje radiowe kulturalne i patriotyczne,  Angażuje się również w działania mające na celu obronę życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Członkowie Koła także codziennie modlą się za Ojca Świętego, Kościół i za całą swoją wspólnotę parafialną.

ZOSTAŃ  SŁUCHACZEM, a może i członkiem KOŁA  RADIA  MARYJA.
ZAPRASZAMY !

  • Dodaj link do:
  • facebook.com